ЧЕРЕН НОЕМВРИ

ОТ -50% ДО -83%

Промото изтича след...

Превърнете това лято в най-добрия тренинг сезон!

Повечето хора пропиляват положителната енергия на лятото в мързел и след това търсят бързи решения, за да се справят с натрупаните проблеми от отлагането. И следващата им година е повторение на миналата.

Умните хора използват лятото, почивките и релаксацията да развият себе си (знанията и уменията си), за да извлекат максимума от живота всеки ден, така че до края на годината да имат по-добър лайфстайл и да стартират още по-силно следващата година, стъпвайки на следващото стъпало.

Успешния живот се определя от броя успешни дни.

С тази лятна промоция се надявам да мотивирам отлагащите и да помогна на действащите да реализират желаните резултати в живота и бизнеса си, без това да натежи на бюджета им.

Така, че ако искате това лято да бъде най-стойностното ви до момента (освен най-забавното 😉 ), значи сега е момента да се възползвате от курсовете и програмите ми!

*Закупен курс става ваша собственост доживот и вие преценявате кога и по колко време да му отделяте. Можете да го споделяте с приятели и близки, но не ви препоръчвам да го правите освен, ако сами не го пожелаят, защото няма да приложат наученото. Такъв е закона на непоисканото добро. Така че, свободата е пълна, а аз ще съм насреща, за да отговарям на въпросите ви и да помагам, както мога.

Не се притеснявайте да се свържете с мен на лично съобщение във Facebook, чрез бутона долу вдясно или директно през страницата ми.

Отличаваш се от всички в живота, бизнеса и любовта, като бъдеш най-стойностния избор.
Ставаш най-стойностния избор, като работиш да станеш по-добра версия на себе си.

Научи Повече

ЗАПАЛИ СТРАСТТА

Този курс ще ви помогне да влезете в "зоната" (The Flow*)

Програмирай мислите и действията си правилно, за да създадеш реалността, която желаеш.

"Да нямате стратегия за живота или кариерата си е все едно да ръсите семена с огромен потенциал върху асфалта на паркинг и да се надявате на голяма, плодородна и здрава гора, като резултат от "усилията" ви."

Какво имам за теб?

7 седмичен онлайн курс
Над 3 часа Видео
21 Имейла
Аудио за препрограмиране на ума
Достъп до затворена Facebook група
Откриване на личната Мисия
Активиране на вътрешната Мотивация
Изграждане на непоколебима Увереност

Резултати от курса

Ясна визия за живота ти
Завладяващи цели
Ефективна стратегия за постигането им
Метод за влизане в „зоната“ по желание
Мотивация и вдъхновение
Сигурност и увереност в себе си
Мислене и действане по определен начин
Усвоени мощни НЛП техники за по-бързи резултати

"Ако не се намираш там, където искаш да си в твоя живот, това не е изцяло по твоя вина!"

Истината е, че всеки от нас минава през огромно количество промиване на мозъка през целия ни живот - и повечето от нас вземаме някои нездравословни идеи за парите, взаимоотношенията, нас самите и заобикалящия ни свят, като резултат от това влияние.

За това искам да ти помогна да вземеш съзнателно и информирано решение, като прочетеш внимателно следващите редове и просто усетиш дали това е твоят курс.

Нека ти разкажа една история:

Има един въпрос, който си задавам от много години: Какво кара хората да действат?

Това е въпрос, който си задават хиляди учени и експерти в областта на неврологията, мотивацията и личностното развитие.

За да действат хората на първо време трябва да знаят върху какво да действат.

Тук идва поставянето на цел* или вземането на решение,

което да повлияе на живота ти по начин, който ти дълбоко желаеш. Като естествен процес това е изключително рядко срещано.

*За да е по-ясно за всеки, който чете, аз тук разглеждам целта, като мисия, като изгарящо желание, като движеща или притегателна сила.

Самата цел, колкото по-ясна и бистра е в съзнанието ти, толкова по-лесно ще я постигнеш и толкова повече смисъл ще придобие всичко около теб. Ако още не усещаш целта си като част от теб, като гориво, което те кара да продължаваш, не се притеснявай.

Целта при много от великите личности не се е появила в съзнанието им от нищото. Станало е от веднъж, но преди този момент е имало много други поставени цели и много неясноти.

Поставянето на цел и превръщането й в твоя мисия и страст е процес. На някой хора са им били нужни години, за да избистрят целта си по такъв начин, че дори само при споделянето на тази цел, други хора са готови да помогнат за осъществяването й напълно доброволно.

Другата съставка е действието по определен начин.

Всички знаем, че резултатите в живота ни се материализират заради действие или поради липсата на такова. Тоест нашите действия определят развитието на нашия живот.

Тайната за действието е, че трябва да действаш по определен начин. Тоест не е важно какво правиш, а как го правиш. Начина на действие се формира, като се следват определени принципи.

Например: Всеки ден виждаме хора от определени сфери, които правят еднакви неща, но при различните хора има различни резултати. Това е защото правят нещата по различен начин. Успешните действат по един начин, а неуспешните по друг. А начина на действие е тясно обвързан с начина на мислене.

Следиш ли ми мисълта? Има правилен начин на мислене и действане, така че почти винаги да ти се получават нещата така, както искаш и този начин може да бъде усвоен от всеки.

Аз съм живото доказателство за това. Преди години се носех по течението. Нямах визия за живота си, нямах мотивация да препдриемам по-смели действия, нямах мислене за успех и няма нужната увереност и информация. Но само с желанието да променя нещата, успях да си набавя нужните напътсвия и да ги приложа, така че да работят и до ден днешен.

На въпроса Какво кара хората да действат? Вярвам, че разбих кода, а сега твое право е и ти да се възползваш от него:
Трите най-важни стълба върху, които стоят мисленето и действането по определен начин са:
Стълб №1 Мисия - Какво да правя
Стълб №2 Мотивация - Защо ще го правя
Стълб №3 Сигурност - Как ще го направя

Хората не действат, когато дори 1 от тези елементи липсва, именно:

• Нямат цел.
  • Демотивирани са.
  • Несигурни са.

Започва ли да придобива смисъл това, което ти казвам? Силно се надявам да е така. Това ще означава, че и ти и аз сме на една честота.

Големият проблем

Има два големи фактора що се отнася до успеха на всеки един човек, които му пречат да сбъдне желанията си:

1. Обръщане внимание на маловажните неща за сметка на важните.
    Повечето хора разбират нещата наобратно, тоест инвестират най-много времев най-незначителния стълб, докато отделят най-малко количество време (а понякога и никакво) за най-важния стълб. За това повечето хора изпитват проблем да сбъднат желанията си с лекота.

• Повечето от нас фокусират 90% от усилията и вниманието си върху стълб №3 Сигурността- Как ще го направя - което в реалността е най-маловажния стълб за постигането на изключителен живот и работата, които не само помагат на вас и на семейството ви, но също така и на обществото и клиентите ви. Заблудата е, че ако не знаеш как да направиш нещо още в началото няма смисъл изобщо да се захващаш.
    • Другият голям проблем е, че влагаме останалото внимание в Стълб №2 Мотивация- Защо ще го правя, а не в това, което прави мотивацията да работи правилно или иначе казано в насочването й. Всеки ден от някъде на нас ни продават. Продават ни продукти, идеи, мнения, убеждения и каквото още се сетиш. Всеки ни дава мотивация да купим от него, дават ни причина, дават ни защо. Грешката ни е, че търсим нашето Защо отвън, докато нашата истинска причина се крие вътре в нас. Маркетолозите и търговците знаят това и го използват, за да приковат вниманието ни и да ни карат да "купуваме" и правим неща, от които реално нямаме нужда. Търсейки мотивация отвън, губим много от ценното си време. Намериш ли я вътре във теб, вече може да се фокусираш върху важните неща.
  2. Чувството за претоварване- опитваш се да направиш прекалено много на веднъж и от чувство за претоварване всъщност не правиш изобщо нищо.

Коренната причина за проявяването на  тези пречки е:
Липса на конкретни цели и отсъствие на един прост, но ефективен план за постигането им. - Ако нямаме тези неща на мястото си, ние се намираме в един свят на реакции, където обстоятелствата контролират съдбата ни.

Може да виждаш това в своя живот или в живота на хората, на които държиш. Състоянието на реакции може да доведе до нещо като получаване на безброй имейли от различни промоции и чувствайки нуждата да откликнеш на всичките по някакъв начин. Това често ни кара да се чувстваме като кокошки без глави, които тичат насам натам... търсейки решението на всеки аспект от живота ни в различни и многобройни външни източници.

А обстоятелствата не са нищо друго освен обстоятелства създадени от други хора. Тоест всеки от нас има силата да създава заобикалящите го обстоятелства стига да знае как.

Фокусирането върху нищо конкретно ни води до абсолютно никакви резултати.

Вместо това, ако имаме конкретни цели и един прост, но ефективен план за постигането им, имаме фокус. Фокусът е лекът срещу претоварването, но няма да го имаме, без конкретните цели и семплия план.

Но първо нека ти кажа защо хората не успяват, като цяло щом стане дума до личната сила и как ти можеш да бъдеш значително по-успешен с усилията си. Това ни води до големият проблем, който е липсата на нещо абсолютно невероятно, което да желаем. Към което да имаме страст.

Имайки нещо наистина невероятно, което желаеш да постигнеш или да предложиш на обществото, ти интуитивно знаеш как точно да ти се получи и почти мигновено изскачаш с план за действие. Защото това, което искаш или имаш е много важно, както за теб така и за хората, на които държиш.

Решението

И така стигаме до най-важният и най-пренебрегван от всички стълбове, а именно Стълб №1 Мисия - Какво ще правя.

Ти трябва да си човек на мисия, за да постигнеш всичко, което желаеш за себе си и хората, на които държиш. Намери своята мисия, която като магнит сама ще те тегли към себе си с пламенна страст и постоянство.

Сигурно си бил в това състояние или си виждал хора в подобно състояние (познато, като The Flow). To прави всичко около човека да се случва с невероятна лекота. Появяват се правилните хора, винаги уцелва правилният момент, успява да запали и вдъхнови почти всеки около себе си, само с няколко думи.

Всъщност, когато се питах "Какво кара хората да действат?" аз търсех това:
Какво е това нещо, което така да запали човек, че той да започне да мисли и действа по определен начин, да става всяка сутрин с невероятна страст в очите, да кара нещата да му се случват бързо, без да се претоварва и в края на деня да ляга щастлив от живота си?

След няколко години проучвания и тестове вярвам, че открих какво е това нещо. Открих го за себе си, приложих го и работи безотказно. Показах го на няколко човека и те успешно го прилагат. До сега десетки хора се възползваха от курса и продължаваме да работим заедно, като оставам на разположение, дори след края му. Вярвам, че ще можеш да го приложиш и за себе си.

Това е моята мисия. Това искам да предам на хората и по конкретно на теб, защото ти не си тук случайно. Вярвам, че твоя момент е дошъл. Моментът, в който всичко ще ти се изясни, ще знаеш какво искаш и как точно да го постигнеш с изгарящо желание, страст и лекота. Моментът, в който се превръщаш в магнит за всичките си желания.

И ако ме познаваш, ще знаеш, че аз не съм, като някои гурута, които стават "успешни" само, като учат другите да са успешни, предавайки им информация, без да са я приложили в живота си. Освен да помагам на хората за личностното им израстване, лично съм прилагал и продължавам да прилагам това, което ще научиш от курса, за да развивам успешен бизнес в маркетинга и рекламата със собствена агенция и екип от невероятни хора. С помощта на тази информация разреших проблеми с родителите ми, привлякох и спечелих жената, която преди съм смятал, че не съществува и се обградих с изключителни хора, създавайки клуба на съзнателните предприемачи.

Моята конкретна цел с този курс е да ти дам сигурността, която всеки иска, като ти покажа как да приложиш правилно информацията, така че да заработи за теб. Още повече ще увелича увереността ти, като ти покажа как да намериш мисията на живота си и как да запалиш дълготрайната мотивация в себе си. Този курс ще ти помогне да:

• Се насладиш на изобилиетов живота си
  • Елиминираш думите неудовлетвореност и огорчениезавинаги
  • Имаш контрол над съдбата си, за да направиш успеха си предвидим и реален
  • Преобразуваш финансовото си състояниеи имаш повече мир в ума си
  • Възпламениш страсттав живота и взаимоотношенията ти

Принципите събрани в курса работят. Някои от тях, дори учените все още разгадават как точно. Все още е като мистерия за нас, но това не пречи да ги прилагаме.

И на теб не ти трябва да знаеш всичко как работи. Не ти трябва да знаеш какво представлява електричеството, за да го използваш, нито да разбираш от двигатели с вътрешно горене, за да запалиш автомобила си.

И тук е така. Използвай, прилагай нещата и виж как магията се случва. Сякаш натискаш бутон и голяма сложна машина започва да работи в твоя полза.

И сам може да забележиш колко успешни хора не знаят как работят много от нещата, които правят, но все пак работят, защото ги прилагат.

Не ме разбирай погрешно. В курса предоставям, както много научни доказателства, така и такива от древните цивилизации, които са знаели неща, които в модерния свят ни убягват. Отне ми години, докато наредя пъзела, така че да има смисъл и логика за модерния човек.

Планът на този курс е да ти помогне да избистриш твоят индивидуален и автентичен характер, който ще те отличи... който ще те направи успешен по твоя уникален начин.

В курса ще намериш принципи, които са приложими за всеки, но са проектирани така, че резултатът при всеки е строго определен от неговата индивидуалност. Не вярвам в сляпото копиране на другите, а в това да използваш опита на другите, за да достигнеш по-бързо до твоите желани резултати.

Това само по себе си ни спестява лутането години наред в "откриване на топлата вода". Е нека не я откриваме, ами да започнем вече да я използваме за нуждите и желанията си.

"Разликата между фантазия и реалност е едно решение, последвано от действия."

За теб ли е курса?

• Искаш повече от живота.
  • Демотивиран си.
  • Животът ти е в застой.
  • Нищо позитивно не се случва.
  • Чувстваш, че не ти определяш правилата в живота си.
  • Носиш се по течението в личен или професионален план.
  • Нямаш ясни цели и план за действие.
  • Нямаш желание за действие.
  • Не знаеш от къде да започнеш.
  • Не знаеш къде искаш да стигнеш.
  • Изпитваш проблем с инсталирането на определена ментална нагласа.
  • Приемаш много информация за личностно развитие от много източници, но все нещо ти липсва в тях и някак не ти се получават нещата.

За кого не е този курс?

• Този курс не е за хоби.
  • Не е за материалисти.
  • Не е за негативисти.
  • Не е за хейтъри.
  • Не е за хора, които просто колекционират програми за развитие на човешкия потенциал, без да ги използват.
  • Не е за да се успокоявате, а да получавате резултати.

Не ми давай с труд спечелените ти пари, ако още от сега не искаш курса да проработи за теб. Сериозно говоря, не го прави. Фокусирам се върху това какво мога да дам, а не върху това какво мога да взема.

Ако тръгнеш с нагласата, че нищо няма да стане, ще започнеш да действаш срещу курса, като не следваш системата, на която ще те науча и в крайна сметка ще си загубим взаимно времето.

Работя с хора, които ще положат малко усилия, за да получат, каквото искат.

Колко усилия се изискват от теб ли?

Не много. Само вяра. Достатъчна, че да дадеш шанс на курса и на себе си. Достатъчно да усвоиш, каквото ти изпратя. Достатъчно да приложиш приндипите в действие. Ако направиш само това - нищо повече, нищо по-малко - резултатите ще бъдат трудни за вярване. Гарантирам ти.

Знай, че каквото и да правиш с информацията от курса, тя винаги ще работи. Резултата от нея ще зависи от това дали следваш инструкциите ми или се съпротивляваш. Нужно е само да се отпуснеш и да ме следваш.

Информацията, енергията и изобилието работят винаги, без значение дали правиш нещо с тях или не. Целта ти е да се научиш да ги овладяваш и насочваш в твоя полза. И аз ще ти помогна да го направиш.

Пакет "ЖИВОТ ПО ПОРЪЧКА"

Този пакет включва всички курсове от категория Личностно Развитие, с които ще имате цялата информация относно това как да привлечете, каквото пожелаете в живота си: любов, работа, приятели, пари, ситуации и възможности.[497лв.] Запали Страстта[497лв.] Лична Сила[196,90лв.] НЛП Визуализация[197лв.] Психология на парите[49лв.] 1 Месец членство в Клуба

290.98лв.
1454,90лв.
 (-80%)

1,454.90лв. 290.98лв.Купи

Пакет "ОНЛАЙН ДОМИНАТОР"

Този пакет включва всички курсове, с които ще създадете онлайн бизнес, дигитални продукти и онлайн маркетинг машина, с които да завладеете онлайн пространството. Те ще работят за вас и на автоматик дори и да отсъствате за известно време.[997лв.] Магнетичен Онлайн Бизнес[1,497лв.] Владей Играта и Доминирай[97лв.] Фенове и Клиенти, без реклами[197лв.] Психология на парите[49лв.] 1 Месец членство в Клуба

485,69лв.
2,857,00лв.
 (-83%)

2,857.00лв. 485.69лв.Купи

Количка

Бонусът към поръчката ви не може да бъде поръчан самостоятелно.
Трябва да изберете поне един от продуктите по-горе.

Преглед на количката „(Бонус курс към поръчката ви на стойност 67лв.) „Започни, преди да мислиш, че си готов!“ – Как да имаш неугасваща мотивация.“ е добавен във вашата количка.
    Продукт Цена Количество Общо
× Подсказка (Бонус курс към поръчката ви на стойност 67лв.) "Започни, преди да мислиш, че си готов!" - Как да имаш неугасваща мотивация.  1.00лв.
1
1.00лв.

Общо

Общо 1.00лв.
Общо 1.00лв.